Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Rogów Sobócki

Rogów Sobócki, dolnośląskie

  • 698 000 zł
  • 150,90 m²
  • 4 625,58 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Sadows...

Skontaktuj się

Dom Rogów Sobócki

Rogów Sobócki, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

698 000 zł

150,90 m²

4 625,58 zł/m²

Dom Rogów Sobócki

Zaktualizowane: 15 maja 2026

698 000 zł 150,90 m² 4 625,58 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
258 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

258 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 698 000 zł (4 625,58 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Rogów Sobócki)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 150,90 m² (123,50 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 258 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (20 m²), strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, alarm
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: CITY VIEW NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7/16673/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MSZ

DOM Z WIDOKIEM NA ŚLĘŻĘ | 5 POKOI | 150 m² | 30 MIN OD WROCŁAWIA | KOLEJ 3 MIN
Szukasz przestrzeni, ciszy i jednocześnie szybkiego dojazdu do miasta?

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim idealne dla rodzin, osób pracujących we Wrocławiu oraz wszystkich, którzy chcą odetchnąć od miejskiego zgiełku. (...)

Agent